Chalupa k pronájmu v Jizerských horách

Vybavenost objektu

V 1. podlaží se nachází zádvěří, chodba se schodištěm do patra, společenská místnost s krbovými kamny, kuchyň s vestavěnými spotřebiči plně vybavená nádobím a koupelna s wc a sprchovým koutem. Dále pak dílna s možností odkládání sportovního vybavení.

Ve 2. podlaží jsou čtyři samostatné pokoje (1x jednolůžko, 2 x jednolůžko, 1 x dvoulůžko, 3 x jednolůžko) a chodba s posezením

 

Vybavení chalupy

Kuchyň: linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice, sklokeramická deska, el. trouba), druhá lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar (1x překapávací + 1x Tassimo - filtry či kávové kapsle je nutné si přivést), topinkovač. Vybaveno nádobím.

Společ. místnost: krbová kamna, dva gauče, křeslo, barevná LCD TV s připojením na flash disk, DVD, rádio, stůl se šesti židlemi, komoda, společenské hry.

Koupelna: oddělené WC, sprchový kout, el. bojler, umývadlo se zrcadlem.

Pokoje: postele, nábytek, poličky. V třílůžkovém pokoji LCD TV s připojením na flash disk.

Chodba: stůl se židlemi

 

 

V objektu je dále k dispozici dětská postýlka a židlička, společenské hry, připojení na internet přes Wi-Fi, ...

 

Na zahradě o ploše 1.163 m2 (na jejíž části je možné v zimě bobovat) je k dispozici zahradní nábytek, ohniště, dětská stěna s houpačkou, šplhacím lanem a lezeckou stěnou, .... V letních měsících také bazén, gril a pískoviště.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.