Chalupa k pronájmu v Jizerských horách

Bobová dráha Janov nad Nisou

Bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro návštěvníky všech věkových kategorií.

 

 

 

 

 

Vozíky jsou určeny pro jednu až dvě osoby, takže můžete jezdit samostatně či ve dvojici se svými dětmi nebo kamarády. Pohodlné boby s gumovými kolečky jsou opatřeny účinnou brzdou, která umožní každému zvolit optimální rychlost i styl jízdy. Jsou velmi lehce ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládnou i malé děti.

Bobová dráha v Janově nad Nisou obsahuje celkem 22 zatáček, z toho 13 levých a 9 pravých. Raritou dráhy je karusel, ve kterém se bob otočí o 450 stupňů. Celková délka dráhy je 900 m a vlek měří 270 m.

Součástí areálu bobové dráhy je restaurace s kapacitou 48 míst uvnitř a dalších 80 míst na velké terase s grilem a udírnou a nově také pizzerie. Pro návštěvníky zde připravují steaky, hranolky, palačinky a další občerstvení nejen v čase obědů a večeří. Bobová dráha v Janově nad Nisou je první bobová dráha v České republice se samoobslužnou gastronomií.

Ideální umístění, netradiční sportovní vyžití, skvělá samoobslužná gastronomie či třeba dětský koutek s hřištěm, vybaveným moderními prvky z akátového dřeva, činí z bobové dráhy zajímavý celoroční cíl rodinných nebo školních výletů. V roce 2012 nově přibyly kozy kamerunské v mini zoo a další elastické trampolíny. Navíc je zde možnost IQ prvků, jízdy na segway, lukostřelba, trialová show atd. Dále je v areálu možné zajistit rodinné oslavy, firemní akce, předváděcí akce včetně rautu a jakéhokoliv pohoštění.

Bobová dráha v Janově je pro všechny návštěvníky otevřena každý den po celý rok. Zavřeno je pouze ve vybrané svátky a v době provozních úprav. Letní otevírací doba je od 10 do 20 hodin, v zimě pak do 18 hodin.


Technické parametry:

Rok výroby bobové dráhy: březen 2006
Uvedení do provozu: září 2006
Celková délka: 270 m vlek a 900 m dráha
Převýšení dráhy: 78 m
Dodavatel: Josef Wiegand GMBh, Rasdorf, SRN
Provozovatel: Bobová dráha Janov s.r.o., Liberec, ČR

Fotogalerie: Bobová dráha Janov nad Nisou

© 2013 Všechna práva vyhrazena.