Chalupa k pronájmu v Jizerských horách

Koupání

Koupaliště Lučany nad Nisou, 4 km
Koupaliště je situováno v okrajové části obce v přírodním prostředí v návaznosti na les. Možnost slunění na travnatých plochách a dřevěných platech, možnost parkování. 
Rozměry: 50 x 25 m
Hloubka: do 4 m
           
 
Koupaliště u Doliny, Bedřichov, 5,5 km
Přírodní koupaliště se nachází nedaleko stadionu a centrálního parkoviště v Bedřichově. Je umístěno v atraktivním prostředí nástupního místa do Jizerských hor. V těsné blízkosti je restaurace.
 
Koupaliště Josefův Důl, 7 km
Koupaliště s brouzdalištěm se nachází na okraji Josefova Dolu a je volně přístupné v letních měsících. Voda do koupaliště přitéká z Jedlového potoka, na kterém jsou Vodopády v Jedlovém Dole. Vzdálenost vodopádů je 1 km. Parkoviště je 300m od koupaliště. 
 
Přehrada Černá Nisa, Bedřichov, 8 km
Nebo takzvaná vodní nádrž Bedřichov (Bedřichovská přehrada) leží na řece Černá Nisa nedaleko Bedřichova. Se svými 775 m n.m. je nejvýše položenou nádrží v Jizerských horách. Slouží k ochraně před povodněmi, rybaření a koupání (je zde i nudistická pláž).
 
Další možnosti koupání jsou v Jablonci nad Nisou - přehrada Mšeno, plavecký bazén, Novoveské koupaliště či v Liberci - Aquapark v Centru Babylon, plavecký bazén, koupaliště Vápenka a Sluníčko, přehrada Harcov.
 
 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.